دربارۀ هیرو

About us

شرکت دانش‌بنیان هیرو نگار پارس، مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در سال 1397 با هدف ارائه راهکارهای حوز‌ه‌ تعیین موقعیت ماهواره‌ای، شروع به فعالیت کرد. زمینۀ فعالیت آن طراحی و تولید انواع گیرنده‌های نقشه‌برداری، گیرنده مرجع، ردیاب‌ خودرویی، سنسورهای تراز و … می‌باشد.

0 +
محصولات
0 +
اعضای تیم
0 +
مشتریان

چرا هیرو را انتخاب کنیم؟

WhyHiro

•   نیروی متخصص و حرفه‌ای

شرکت هیرو با اتکا به تیم فنی، تولید و پشتیبانی متخصص در طی این سال‌ها محصولات و خدمات نوین و گسترده‌ای را مطابق با جدیدترین فناوری‌ها به کاربران ارائه داده است.

اعضای این تیم افراد مجرب و آموزش دیده‌ای می‌باشند که هدف آنها ارائه محصولات و خدمات با بهترین کیفیت در کوتاهترین زمان است.

•   کیفیت محصولات 

گیرنده‌های شرکت هیرو طوری طراحی شده‌اند که کیفیت و دقت آن‌ها در طول زمان ثابت می‌ماند و این کیفیت ماندگار است. تمامی قطعات به طور مرتب پیش از تولید بررسی و کیفیت آن‌ها توسط تیم فنی بررسی می‌شود. همچنین پس از تولید و پیش از ارسال نهایی دستگاه، ارزیابی جامعی از وضعیت و درستی محصولات انجام می‌گیرد که تمامی این موارد توسط تیم آموزش دیده اجرا می‌گردد.

Quality
Tech

•   فناوری روز دنیا 

با توجه به فناوری‌های نوین محصولات بر پایه موقعیت‌یابی، هیرو با تکیه بر مهندسان و متخصصان مجرب و بومی‌سازی فناوری‌های روز دنیا جزو پیشگامان تولید تجهیزات نقشه‌برداری، موقعیت‌یابی و جهت‌یابی در ایران قرار دارد.

•   مشاوره و پشتیبانی 

شرکت هیرو با ارائه خدمات رایگان در طول دوره گارانتی، سعی دارد پشتیبان کاربران خود در این مسیر بوده و آسایش خاطر آنها را تضمین نماید. خدمات ما شامل تعویض قطعه یا دستگاه، انجام کالیبراسیون، به‌روز‌رسانی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، تعمیر لوازم جانبی و … می‌باشد که در طی این سال‌ها بسیاری از مشتریان به طور رایگان از این خدمات بهره برده‌اند.

Support
Sam2

میثم غنی‌زاده

مدیرعامل و بنیانگذار هیرو

کارشناس ارشد ژئودزی از دانشگاه تهران،
عضو هیئت مدیرۀ سندیکای شناسایی و مکان‌یابی رادیویی